manipulovaná polaroidová fotografie

Odhadní cena: 6 000 Kč

Rám 95x66 cm, zaskleno

akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2015

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2018
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej a akryl na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019