látka, pryskyřice

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

Odhadní cena: 30 000 Kč

olej na plátně,2015
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2019
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akryl a olej na plátně,2020