Pryskyřice, epoxid, dřevo

2016-2022

Odhadní cena: 160 000 Kč

olej na plátně,2020
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2011
olej na plátně,2021
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akryl a olej na plátně,2022

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2022

rámováno, zaskleno

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2021