Umění pro Ukrajinu

Do  19. 03. 2022   |   Vydraženo za: 8 070 000 Kč

Litografie,2017
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2021