Umění pro Ukrajinu

Do  19. 03. 2022   |   Vydraženo za: 8 070 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2021
olej na plátně
olej na plátně,2017

olej a akryl na plátně,2022