Umění pro Ukrajinu

Do  19. 03. 2022   |   Vydraženo za: 8 070 000 Kč

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

Rámováno

olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2021