Umění pro Ukrajinu

Do  19. 03. 2022   |   Vydraženo za: 8 070 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2020
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2014