Umění pro Ukrajinu

Do  19. 03. 2022   |   Vydraženo za: 8 070 000 Kč

rám 60x45

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2014

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022