email na plátně

2005

Odhadní cena: 200 000 Kč

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2019

rámováno, zaskleno

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2020
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2018
Litografie,2017

Rám 95x66 cm, zaskleno