email na plátně

2005

Odhadní cena: 200 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
akryl, olej a pastel na plátně,2021