Olej na papíře

2017

S rámem 54x44 cm

Odhadní cena: 38 000 Kč

olej na plátně
olej na plátně,2021

olej na plátně,2015
olej na plátně,2019

Rám 95x66 cm, zaskleno

Litografie,2017

olej na plátně,2020
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej a akryl na plátně,2021