akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce

Odhadní cena: 32 000 Kč

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2019
olej na plátně,2021
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2021
v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2022
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej na plátně,2020

olej na plátně,2017
olej na plátně,2021
olej na plátně,2020