akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce

Odhadní cena: 32 000 Kč

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na měděné desce
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2011

Rámováno