17Yellow & Blue Rainbow 322

Ø 40

Odhadní cena: 100 000 Kč

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2022
olej na měděné desce

rám 60x45

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2020
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně,2017
Akryl a olej na plátně,2016

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32