17Yellow & Blue Rainbow 322

Ø 40

Odhadní cena: 100 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2021
olej na plátně,2015
olej na plátně,2021
olej na měděné desce

Rámováno

olej na plátně,2011
olej na plátně,2018
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2014