akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 18 000 Kč

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2017

rám 60x45

olej na plátně,2019

olej na plátně,2018
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
akryl, olej a pastel na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2020

olej na plátně,2021
Litografie,2017