olej na plátně

Vystaveno: Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 24 000 Kč

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2022

olej na plátně,2020
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2014
Olej na plátně,2021-2022
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32