Odhadní cena: 40 000 Kč

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2011

nerámováno

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021