Odhadní cena: 40 000 Kč

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na měděné desce
olej na plátně,2018
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

akryl, olej a pastel na plátně,2021