olej na plátně

2014

Odhadní cena: 65 000 Kč

olej na plátně,2015
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2016
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3

Olej na papíře,2019