Olej na papíře

2019

Vystaveno: Vanitas, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 55 000 Kč

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2017

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2020
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2020
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15

olej na plátně,2020