Olej na papíře

2019

Vystaveno: Vanitas, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 55 000 Kč

akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2020
olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15