Pigment, pastel, akryl na plátně

2017

Odhadní cena: 800 000 Kč

"Jak křehká je hranice mezi zemí imaginace, přítomností a dědictvím historie...?"

olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2021
olej na plátně,2016
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022