2Usekla jsem mu hlavu, ale narostla mu nová dokud to nepustím já, nepustí to mě

Kombinovaná technika na plátně

v 200 ✕ š 140

Odhadní cena: 125 000 Kč

"Prezentovaná malba vznikla v roce 2020 v obrazovém cyklu, který byl věnován symbolům, jež pro mě v životě hrály důležitou roli. Ve své tvorbě mimo jiné často poukazuji za různé podoby protikladů a obraz draka pro mě znamenal mytologický symbol, který je schopen odhánět zlé duchy. Současně si ale pohrávám s významem draka, který mě přesahuje, ego, se kterým bojuji. Dokud ho nepustím, nepustí on mě. Vybrala jsem tento obraz právě kvůli tomu, že v něm vidím i současnou situaci boje a svobody, cykličnost, která se neustále opakuje."

akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej a akryl na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2019
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2022
Olej na papíře,2019