sítotisk č. 106/110

2015

Odhadní cena: 6 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2017
olej na plátně,2022

akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
Olej na plátně,2021-2022
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole