sítotisk č. 106/110

2015

Odhadní cena: 6 000 Kč

olej na plátně,2014

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2019
olej a akryl na plátně,2021
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2021
olej na plátně,2017

olej na plátně
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2020

rám 60x45