Airbrush a akryl na plátně

Odhadní cena: 35 000 Kč

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2021

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
Olej na papíře,2019
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2017

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2011

nerámováno