Airbrush a akryl na plátně

Odhadní cena: 35 000 Kč

olej na plátně,2016

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020
Olej na plátně,2021-2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020