Digitální tisk (č. 2/5), dibond – fine art print matte paper

2008

Odhadní cena: 32 000 Kč

olej na plátně,2014
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej na plátně,2020

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2022
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

rám 60x45

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5