D-print

rámováno, zaskleno

Odhadní cena: 18 000 Kč

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2021
olej na plátně,2014
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2017
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2015
akvarel, akryl a olej na plátně,2021