D-print

rámováno, zaskleno

Odhadní cena: 18 000 Kč

Olej na papíře,2019
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
akryl a olej na plátně,2021
Litografie,2017
Olej na plátně,2021-2022
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2015
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020