digitální koláž

Rámováno

Odhadní cena: 45 000 Kč

číslováno 3/9; digitální tisk na pevné podložce v prostorovém rámu pod muzeálním sklem

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
akryl a olej na plátně,2022

Olej na papíře,2019
olej na plátně,2021
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2021
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2015
olej na plátně,2014

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2016
olej na plátně,2021