digitální koláž

Rámováno

Odhadní cena: 45 000 Kč

číslováno 3/9; digitální tisk na pevné podložce v prostorovém rámu pod muzeálním sklem

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2017

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej a akryl na plátně,2022