olej a akryl na plátně

Odhadní cena: 16 000 Kč

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022

olej na plátně,2020
Olej na papíře,2019
akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na měděné desce

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2020