39Synchronicita I. (Leden, pro Ukrajinu)

v 125 ✕ š 100

Odhadní cena: 140 000 Kč

olej na plátně,2017
olej na plátně,2017

Rámováno

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně,2019
akryl a olej na plátně,2021
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

akryl a olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022