Odhadní cena: 16 000 Kč

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
olej na plátně,2020