akryl na papíře

2011

Rám 95x66 cm, zaskleno

Odhadní cena: 50 000 Kč

akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2021
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

Rámováno

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2015
olej na plátně,2014
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022