olej na plátně

Odhadní cena: 26 000 Kč

"Obraz Struktury IV, stejně jako celá série, pracuje s dvěma krajními polohami malby. Je to malba popisná a abstraktní, které se navzájem prolínají. Je zde veristický zobrazen materiál igelitového pytle a látky potřísněné barvou. Pozadí je zcela abstraktní. Jde o zachycení samostatného materiálu, který přechází do reálného materiálu struktur barvy, a staví proti sobě realitu přijmou a iluzivní."

olej na plátně,2021
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2021
olej na plátně,2014
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021