Syntetický lak na plátně

Vystaveno: Vanitas, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 110 000 Kč

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2021

olej na plátně,2018