Syntetický lak na plátně

Vystaveno: Vanitas, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 110 000 Kč

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2019

Rámováno

olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5