Odhadní cena: 110 000 Kč

olej na plátně,2021
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej na plátně,2017

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2017

rámováno, zaskleno