Odhadní cena: 110 000 Kč

Litografie,2017
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2020
olej na plátně,2020
olej na plátně,2016
Akryl a olej na plátně,2016