olej na plátně

2015

Odhadní cena: 55 000 Kč

olej na plátně,2021
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2016
olej na plátně,2021
olej na plátně,2017
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2018
Litografie,2017
olej na plátně,2021

rámováno, zaskleno

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15