olej na plátně

2015

Odhadní cena: 55 000 Kč

akryl a olej na plátně,2020
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15

olej na plátně,2011

nerámováno

Rám 95x66 cm, zaskleno

akryl, olej a pastel na plátně,2021

olej na plátně,2019
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11