133сила и совесть - Síla a svědomí

olej na desce

2017

v 27 ✕ š 27

Odhadní cena: 10 000 Kč

olej na plátně,2020
olej na plátně,2014
olej na plátně,2022

Rámováno

olej na plátně,2020
olej na plátně,2021