133сила и совесть - Síla a svědomí

olej na desce

2017

v 27 ✕ š 27

Odhadní cena: 10 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
Litografie,2017
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2015
olej na plátně,2021
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2022

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021