ruční výšivka, samet, dřevo

2018

Odhadní cena: 28 000 Kč

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
Akryl a olej na plátně,2016

olej na plátně,2011

olej na plátně,2021
olej na plátně,2017
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole
olej na plátně,2020

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm