keramika

2016

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

Odhadní cena: 150 000 Kč

olej na plátně,2015

olej na plátně,2022

akryl a olej na plátně,2022

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
akryl a olej na plátně,2022

olej a akryl na plátně,2022
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2021
olej na plátně
olej na měděné desce