akryl a lak na plátně

Odhadní cena: 35 000 Kč

olej na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2011
Olej na plátně,2021-2022
olej na plátně,2017
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5