tuš a suchý pastel na plátně

Vystaveno: Vanitas, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 4 000 Kč

v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2011

nerámováno

olej na plátně,2018

akryl, olej a pastel na plátně,2021
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně
olej na plátně,2021
Litografie,2017
olej na plátně,2011