tuš a suchý pastel na plátně

Vystaveno: Vanitas, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 4 000 Kč

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

Olej na plátně,2021-2022
akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2022

olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2020