Autor neznámý

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
Akryl a olej na plátně,2016

Rám 95x66 cm, zaskleno

Rámováno

olej na plátně,2021
olej na plátně,2011