Autor neznámý

v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
Olej na plátně,2021-2022

olej na plátně,2021
Olej na papíře,2019
olej na plátně,2014
olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na měděné desce
olej a akryl na plátně,2021