Odhadní cena: 55 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2019
olej na plátně,2021
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15

Litografie,2017
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2021
olej na plátně,2020
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15

rámováno, zaskleno