Odhadní cena: 55 000 Kč

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020
akryl a olej na plátně,2021
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
olej na plátně,2011

nerámováno