olej na plátně

2019

Odhadní cena: 50 000 Kč

v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
akryl a olej na plátně,2020
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2017
v 40 ✕ š 20 ✕ h 15
olej na plátně,2014
Litografie,2017
akryl a olej na plátně,2021