96Ropan, Kříž, Letadlo - tři barevné fotografie

Barevná fotografie

2017

v 21 ✕ š 30

Odhadní cena: 10 000 Kč

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2011

nerámováno

Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021
olej na plátně,2014

Rám 95x66 cm, zaskleno

v 46 ✕ š 45 ✕ h 13
olej na plátně,2020
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2021