96Ropan, Kříž, Letadlo - tři barevné fotografie

Barevná fotografie

2017

v 21 ✕ š 30

Odhadní cena: 10 000 Kč

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5
olej na plátně,2020
olej a akryl na plátně,2021

olej na plátně,2017
olej a akryl na plátně,2022
Olej na papíře,2019