Káva, tuš, uhel, akryl na papíře

Vystaveno: Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 120 000 Kč

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

olej na plátně,2020

rám 60x45