Káva, tuš, uhel, akryl na papíře

Vystaveno: Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 120 000 Kč

Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
olej na plátně,2017
olej na plátně,2020
olej na plátně,2014
olej na plátně
olej na plátně,2018
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2021
olej na plátně,2021

Olej na papíře,2019
v 13 ✕ š 4 ✕ h 3
Akryl a olej na plátně,2016
olej na plátně,2021