olej na plátně

Odhadní cena: 12 000 Kč

Litografie,2017
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2021
v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej na plátně,2021