olej na plátně

Odhadní cena: 12 000 Kč

akvarel a barevné tuše na papíře,2019
olej na plátně,2020

rám 60x45

Akryl a olej na plátně,2016
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2017
olej na plátně,2021
olej na plátně,2018
olej na plátně,2016
olej na plátně,2011