akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 45 000 Kč

akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
Litografie,2017
Olej na plátně,2021-2022

Rámováno

olej na plátně,2017
olej na plátně

rámováno, zaskleno

akryl a olej na plátně,2021
akvarel a barevné tuše na papíře,2019