akryl a olej na plátně

Odhadní cena: 45 000 Kč

olej na plátně,2011
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

olej na plátně,2020
v 70 ✕ š 40 ✕ h 15
Olej na plátně instalovaný na krabici,2021
v 50 ✕ š 25 ✕ h 40
akvarel, tuš, zlatý akryl na dřevěné desce,2022

rám 60x45

olej a akryl na plátně,2021

Rámováno

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022

Rám 95x66 cm, zaskleno

akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2011

nerámováno

akvarel, akryl a olej na plátně,2021