Odhadní cena: 45 000 Kč

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2020
olej na plátně,2011
olej na plátně,2022
olej na plátně

rám 60x45

olej na plátně,2019
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

akryl, olej a pastel na plátně,2021
kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022