Kombinovaná technika na plátně

Odhadní cena: 25 000 Kč

"Tvar. Tvor. Drak? Poslední mohykán. Ale skutečně poslední? Patří některé bytosti už jen do dávných dob? A události?"

olej na plátně,2017
v 40 ✕ š 13,5 ✕ h 15
olej na plátně,2022
olej na plátně,2020

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na měděné desce
olej na plátně,2020
olej na plátně,2017

v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm