olej na plátně

Odhadní cena: 80 000 Kč

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

olej na plátně,2016
akryl a olej na plátně,2021
olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2014

Rám 95x66 cm, zaskleno

olej a akryl na plátně,2022
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5
olej na plátně,2021
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2015

olej na plátně,2021
akvarel na papíře,2003
Signatura: signováno tužkou vpravo dole