olej na plátně

Odhadní cena: 80 000 Kč

olej na plátně,2021

olej a akryl na plátně,2021
olej na plátně,2011
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

v 16 ✕ š 10 ✕ h 2,5

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2018
gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akvarel a barevné tuše na papíře,2019