Kombinovaná technika

Vystaveno: Skrepl/Vanitas/NV/Sportu zdar v Centru současného umění DOX

Odhadní cena: 100 000 Kč

olej na plátně,2019

gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm),2021

rámováno, zaskleno

akryl, olej a pastel na plátně,2021
olej na plátně,2018

olej na plátně,2014
akryl a olej na plátně,2022

olej na plátně,2020
olej na plátně,2020