gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm)

rámováno, zaskleno

Odhadní cena: 16 000 Kč

akryl a olej na plátně,2022

Olej na papíře,2017

S rámem 54x44 cm

olej na plátně,2020

kaligrafická tuš a akvarel na papíře,2022
olej na plátně,2021

olej a akryl na plátně,2022