gravírovaný akvarel (bez rámu 21 x 14 cm)

rámováno, zaskleno

Odhadní cena: 16 000 Kč

v 50 ✕ š 24 ✕ h 11

olej na plátně,2020
v 46 ✕ š 42 ✕ h 4,5

Rámováno

olej na plátně,2015
olej na plátně,2018
v 42,5 ✕ š 28 ✕ h 32

akryl a olej na plátně,2021
olej na plátně,2017