Fotografie na dibondu

2004-2018

Vystaveno: Vanitas, Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 15 000 Kč

olej a akryl na plátně,2022
olej na plátně,2021
akvarel, akryl a olej na plátně,2021

olej na plátně,2022
olej na plátně,2020
olej na plátně,2021
olej na plátně,2021
Litografie,2017
olej na plátně,2020
olej na plátně,2016