Fotografie na dibondu

2004-2018

Vystaveno: Vanitas, Nadějné vyhlídky, Centrum současného umění DOX

Odhadní cena: 15 000 Kč

Olej na papíře,2019
olej na plátně,2021
Litografie,2017
akryl a olej na plátně,2021
v 28,5 ✕ š 7,3 ✕ h 8,7

Vystavováno: Vanitas | Rozměry podstavce: 121x11x11 cm

olej na plátně,2015

olej na plátně,2021
olej na plátně,2011
olej na plátně,2022

olej na plátně,2021